• „Boty kybun stmelují 3 faktory zdravé a příjemné chůze: pružnost došlapu, pohodlnost a nenáročné posilování svalstva nohou a trupu. Zařazení maxima svalů do běžné chůze má za následek výrazné posílení «svalové pumpy», což má blahodárný efekt na žilní a lymfatický systém. Chůze v botách kybun přináší úlevu od chronické bolesti zad a kloubů, šetří přetěžované šlachy a vazy a zmírňuje pocit tlaku a napětí v lýtkách."

    MUDr. Jiří Šedivý, emeritní primář ortopedie nemocnice Jihlava

  • „Noha je klíčem ke zdravému tělu. Kybun vám umožňuje aktivně chodit i stát. Pružný a ohebný materiál dává vašim nohám naprostou svobodu pohybu a posiluje je bez pocitu únavy. Mám radost, když vidím, jak lidé chodí díky mým botám znovu bez bolesti. Pocit chůze na vzduchových polštářích je jedinečný.”


    Karl Müller, vynálezce konceptu kybun

  • „Přiznám se, že nejsem přítelem reklamy, ale tady rád udělám vyjímku. Boty značek kybun a Joya mne výrazně zbavily bolesti nohou. Kvůli problémům s varixy jsem nezvládal delší trasy. To se ale díky těmto botám zásadně změnilo. Stejně tak jsem měl velké problémy s bolestí pat. Jsem nadšený, že se na trhu konečně objevily boty, které mi přinesly výraznou úlevu. Již několik let používám tento malý zázrak.”

    Zdeněk Splíchal, Plzeň