• „Přiznám se, že nejsem přítelem reklamy, ale tady rád udělám vyjímku. Boty značek kybun a Joya mne výrazně zbavily bolesti nohou. Kvůli problémům s varixy jsem nezvládal delší trasy. To se ale díky těmto botám zásadně změnilo. Stejně tak jsem měl velké problémy s bolestí pat. Jsem nadšený, že se na trhu konečně objevily boty, které mi přinesly výraznou úlevu. Již několik let používám tento malý zázrak.”

    Zdeněk Splíchal, Plzeň

  • „Boty kybun stmelují 3 faktory zdravé a příjemné chůze: pružnost došlapu, pohodlnost a nenáročné posilování svalstva nohou a trupu. Zařazení maxima svalů do běžné chůze má za následek výrazné posílení «svalové pumpy», což má blahodárný efekt na žilní a lymfatický systém. Chůze v botách kybun přináší úlevu od chronické bolesti zad a kloubů, šetří přetěžované šlachy a vazy a zmírňuje pocit tlaku a napětí v lýtkách."

    MUDr. Jiří Šedivý, emeritní primář ortopedie nemocnice Jihlava

  • „Noha je klíčem ke zdravému tělu. Kybun vám umožňuje aktivně chodit i stát. Pružný a ohebný materiál dává vašim nohám naprostou svobodu pohybu a posiluje je bez pocitu únavy. Mám radost, když vidím, jak lidé chodí díky mým botám znovu bez bolesti. Pocit chůze na vzduchových polštářích je jedinečný.”


    Karl Müller, vynálezce konceptu kybun

Web zdravekroky.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více informací