Podložka kybun

 
Podložka kybun je měkká, elastická pérovací podložka. Jeho promačkávající se zóna dovolí, aby se noha hluboko zanořila a zaručuje optimální zpětné pérování. Podložka kybun vybízí tělo k mírné, permanentní aktivitě, aby byla zachována rovnováha a správné držení těla. Efekt zpětného pérování podmiňuje vzájemné napětí a uvolnění svalů. Tím se trénuje svalstvo nohou, chodidel a zad. Podložka kybun zlepšuje rovnováhu, koordinaci a celkové tělesné zdraví bez dalších nároků na čas.

           

  • Trénuje svalstvo
  • Uvolňuje záda
  • Šetří klouby
  • Zlepšuje držení těla
  • Odbourává únavu

Od pasivního sezení k aktivnímu stání

Ať už žehlíte, koukáte na televizi nebo pracujete na počítači, podložka kybun vám při těchto každodenních činnostech pomůže dostat se do formy a udržet se fit. Díky podložce kybun je teď z únavných nejen zábava, ale i trénink, který ve výsledku přináší posílené svaly, lepší koordinaci a zároveň jedinečný pocit relaxace.

Podložka kybun 2 cm vysoká  – Pro terapii a rehabilitaci (naučit se znovu chodit).

Podložka kybun 4 cm vysoká  – Pro jednotlivce s problémy s rovnováhou nebo závratě, seniory, děti a jednotlivce se zraněním.

Podložka kybun 6 cm vysoká  – Pro běžné denní použití: při tréninku, doma nebo v kanceláři.

Základní princip: čím je podložka silnější, tím intenzivnější je tréninkový efekt.

 

 

       

Chcete si podložky kybun vyzkoušet?

Navštivte nás v kamenné prodejně v Praze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Web zdravekroky.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více informací