Pracovní obuv pro kuchaře, číšníky a servírky

Pracovníci ve službách a v oblasti výroby jsou na nohou většinu své směny. Jejich nohy i celá páteř je po celou pracovní dobu zatěžována, zvláště v případě, pokud chodí po tvrdých plochách jako je beton či dlažba. Patříte mezi ně? Ulevte svému tělu. Dnes vám přinášíme tipy na pracovní obuv pro kuchaře, číšníky a servírky.

Náročná práce kuchaře si zaslouží kvalitní pracovní obuv

Na rozdíl od číšníka a servírky, kteří za směnu nachodí mnoho kilometrů, je práce kuchaře náročná v tom, že při vaření často stojí na jednom místě a v jednostranně zatěžované poloze. Dlouhé stání je pro nohy velmi namáhavé, a to jak na zatížení svalů a kostí, tak na žilní oběh a cit v chodidlech. Pro kuchaře je velmi důležitý pravidelný pohyb, aby udrželi své tělo v rovnováze a měli zpevněný střed těla – jen tak mohou předejít hrozícím zdravotním problémům. S posílením těla během práce pomůže dobře zvolená obuv.

Zdravotní obuv

Pracovní obuv pro kuchaře značky kybun a Joya splňuje vše, co při celodenní práci na nohou potřebujete:

  • Šetří klouby a uvolňuje svalstvo zad

  • Podporuje žilní oběh

  • Stimuluje receptory na chodidlech

  • Přirozenou a nenásilnou formou posiluje střed těla

  • Zmírňuje nárazy při chůzi

  • Zlepšuje koordinaci a držení těla

Obuv navíc ulevuje od zdravotních problémů jako je například patní ostruha, bolest chodidel a zad, křečové žíly, či pálení nohou.

Obuv pro číšníky a servírky, která zpříjemní den v práci

Být číšníkem či servírkou je velmi náročná práce, a to jak fyzicky, tak psychicky. Musíte velmi dobře komunikovat s hosty, mít obchodní talent, dobře zvládat stres a organizaci na place. Po fyzické stránce jste celý den na nohou, ujdete desítky kilometrů, nosíte těžké půllitry a talíře, přenášíte nábytek a těžké věci ze skladu. Vaše tělo musí po celý den odolávat nárazům o tvrdou dlažbu, což se může po čase projevit bolestí zad, svalů a kloubů.

Šetřete své tělo a dopřejte mu v práci pohodlí, které si zaslouží. I vy brzy pocítíte změnu – od úlevy kloubů a svalů, po zpevnění celého těla. Vhodně zvolená pracovní obuv pro číšníky a servírky musí být pružná, ohebná a zároveň poskytovat měkký došlap, který zabraní nárazu kloubů a opotřebování chrupavek. Takové požadavky splňují boty kybun a Joya.

Nejoblíbenější modely bot pro kuchaře, číšníky a servírky

Jaké jsou nejoblíbenější modely bot pro kuchaře, číšníky a servírky? Klikněte na obrázek níže a dozvíte se o daném modelu boty více informací.

Glarus BlackKoryo 12 BlackLuzern BlackZdravotní obuv

V čem je ukryté kouzlo bot kybun a Joya?

Jedinečnost těchto bot je v podrážce, která umožňuje cítit každou nerovnost. Chodidlo se navíc nadnáší na vzduchových polštářích, které tlumí nárazy kloubů při chůzi a zároveň udržují tělo v mírném dynamickém pohybu, čímž posilují svaly a zlepšují koordinaci. Pocit v obuvi kybun a Joya se dá přirovnat příjemné měkké chůzi po mechu či písku.

Zastavte se v naší kamenné prodejně v Praze a vyzkoušejte si pohodlné boty do práce i pro volný čas. Máte to do Prahy daleko? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem a jednotlivé modely si snadno vyberete z pohodlí domova přes e-shop.

Kamenný obchod