Boty Joya přinášejí jedinečný pocit z chůze

Švýcarský výrobce Joya vyvíjí a distribuuje boty šetrné k zádům. Joya umožňuje jedinečný pocit z chůze a napodobuje přirozený pohyb. Patentovaná měkká podrážka zajišťuje optimální rozložení tlaku na chodidlo. Zapomeňte během příjemné chůze na bolest zad, kyčlí a kolen a nenásilnou formou posilujte tělo a zlepšujte kondici. Nejen vaše záda budou mít z bot Joya radost

Podle AGR e.V. (Kampaň za zdravá záda) jsou všechny boty Joya obzvlášť šetrné k zádům a obdržely tak žádanou AGR pečeť kvality. Díky měkkému odpružení se při kroku noha propadne, čímž se sníží i pánev na stejné straně. Tento pohyb má za důsledek zvýšenou práci svalů v zádech, které se tím posilují a stabilizují. Velký tlumící efekt měkké polyuretanové podrážky také snižuje zátěž páteře. Všechny tyto vlastnosti bot Joya mohou značně pomoci s problémy a bolestmi zad.

Tlačítko Joya

Proč si pořídit boty Joya

  • ulevují od bolesti svalů a kloubů
  • nenásilnou cestou posilují střed těla a hluboké svalstvo
  • probouzejí zakrnělé svaly a zvyšují prokrvování tkání
  • zlepšují koordinaci a držení těla
  • zmírňují nárazy při chůzi

Obuv Joya vám zpříjemní každý krok

V době betonu, dlažby a rovných ploch nemá naše tělo dostatek stimulů pro posílení hlubokých svalů a středu těla během tak přirozeného pohybu jako je chůze. Pohybový aparát je při každém kroku velmi přetěžován – musí tlumit nárazy při chůzi a vyvažovat zesláblá místa, což vede k řadě zdravotních problémů. Po dlouhém vývoji a testování vznikla obuv Joya s měkkou podrážkou, ve které se rozloží tlak na chodilo. Chůze je tak příjemná a přirozeně houpavá.

 

S jakými neduhy obuv Joya zatočí?

Obuv Joya přináší úlevu od problémů se zády a ploténkami, při bolesti patní ostruhy, artrózách kloubů a napomáhá posílit nožní klenbu. Pozitivní přínos má také pro diabetiky a seniory, kteří v pohodlné obuvi ujdou větší vzdálenost, a tak boty Joya zvyšují fyzickou kondici. Při chůzi i stání šetří pohybový aparát a zároveň podporují lehkém pohupování, které je pro chůzi člověka přirozené. Tímto způsobem přichází nejen potřebná úleva, ale také nenásilné posílení hlubokých svalů.

Kategorie podrážek Joya

Boty Joya jsou rozděleny podle druhu podrážky do dvou kategorií, abyste si mohli vybrat tu, která je vaší chůzi bližší. Díky barevným symbolům je na první pohled vidět rozdíl mezi oběma kategoriemi. Co vám přináší motion a emotion?

 

motion: Aktivní chůze s unikátním Joya „aktivátorem“

Vyvinuli jsme kategorii „motion“ pro aktivní chůzi i stání. Nejlepší částí je technologie měkké podrážky s „válečkem“ ve středu chodidla, tzv. „aktivátorem“ svalů. Propracovaný systém umožňuje proces přirozeného pohybu a podporuje aktivní držení těla. Joya motion je perfektní pro každého, kdo chce být fit.

Označení produktu symbolem:

Znak motion
Obuv Joya Obuv Joya   Obuv Joya

emotion: Radost z chůze s měkkou a pružnou Joya podrážkou

Tím, že jsme vyvinuli tuto kategorii, jsme znovuobjevili radost z chůze. Měkká a pružná Joya podrážka absorbuje každý náraz, čímž přináší efektivní úlevu pro záda a klouby. Výsledkem je jedinečné pohodlí při chůzi. Ideální pro ty, kteří si svoje tělo a nohy chtějí hýčkat.

 Označení produktu symbolem:
Tlačítko emotion

Obuv JoyaObuv Joya Obuv Joya

 

Chcete si pohodlné boty vyzkošet?

Navštivte nás v kamenném obchodě v Praze. Široký výběr bot naleznete také přímo v e-shopu Joya. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme se správným výběrem tak, aby se vaše nohy měly jako v bavlnce.

Kamenný obchod