Zdravotní obuv kybun a Joya

Každý nerv, sval i kost má v noze důležitou funkci, díky které se naše tělo pohybuje, pruží, vyrovnává a citlivě vnímá okolí. Současná doba však zdravým nohám nepřeje. Převládá sedavé zaměstnání, pohyb je omezený a chodidlo se nejčastěji setkává s rovnými a tvrdými plochami. Výsledkem je celá řada zdravotních komplikací a onemocnění. Bezbolestná chůze je krásná. Pokud po ní toužíte, dopřejte si pohodlí na každém kroku díky zdravotní obuvi kybun a Joya.

V čem je zdravotní obuv kybun a Joya výjimečná?

Hlavní výhodou švýcarské zdravotní obuvi značek kybun a Joya jsou podrážky vyrobené z extrémně měkkého, pružného a zároveň odolného polyuretanu (u značky kybun doplněné o vzduchové polštáře), které při chůzi maximálně tlumí nárazy, a přitom aktivují a udržují v neustálém pohybu většinu svalů nohou, čímž je nenásilně posilují a zlepšují jejich koordinaci.

7 důvodů, proč si zamilujete chůzi v botách kybun a Joya

  • Zlepšuje držení těla a koordinaci
  • Posiluje hluboké svalstvo
  • Šetří klouby a uvolňuje svalstvo zad
  • Výrazně zmírňuje bolest zad, kolen a patní ostruhy
  • Aktivuje žilní oběh nohou
  • Zmírňuje nárazy při chůzi
  • Stimuluje receptory na chodidlech

  

Pocit přírody i uprostřed velkoměsta

Dříve člověk chodil po měkkém povrchu, do kterého se chodidlo zabořovalo, a tak přirozeně posilovalo svaly potřebné pro správnou oporu těla. Patentovaná měkká podrážka bot kybun a Joya simuluje chodidlu přírodní nerovný povrch i na chodníku či na dlažbě. Díky tomu se aktivují svaly celého těla, které jinak v běžných botách zakrní, což má za následek celou řadu nepříjemných onemocnění. Nesmíme opomenout optimální rozložení tlaku na chodidlo a měkké odpružení přinášející úlevu bolavým zádům a kloubům.

 

Jsme tu pro vás

Jsme výhradním prodejcem zdravotní obuvi kybun a jediným prodejcem značky Joya v České republice. Navštivte nás v kamenné prodejně, kde vám rádi osobně poradíme, nebo nakupte přes e-shop z pohodlí domova. Trápí-li vás nějaké zdravotní problémy, nahlédněte do naší poradny. Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

             

                              

Web zdravekroky.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více informací